RELACJE
31 maja
Wystawa z bliska: Umarzyłem więc sobie piękny film…
W niedzielę od godz. 12:00 ostatnie z cyklu wydarzeń towarzyszących wystawie Umarzyłem więc sobie piękny film…Wajda/Iwaszkiewicz. Panny z Wilka w obiektywie Renaty Pajchel współorganizowanej przez Filmotekę Narodową – Instytut Audiowizualny. Zapraszamy na wykład i pokaz filmu.