Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku

Brak relacji.

Wystąpił błąd w połączeniu.

RELACJE

31 maja

Wystawa z bliska: Umarzyłem więc sobie piękny film…

W niedzielę od godz. 12:00 ostatnie z cyklu wydarzeń towarzyszących wystawie Umarzyłem więc sobie piękny film…Wajda/Iwaszkiewicz. Panny z Wilka w obiektywie Renaty Pajchel współorganizowanej przez Filmotekę Narodową – Instytut Audiowizualny. Zapraszamy na wykład i pokaz filmu.

ARCHIWUM

Brak relacji.

Wystąpił błąd w połączeniu.